İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Öz Disiplin

Merhaba. 24 yaşındayım ve kendime kurallar koyup o kurallara daha düzenli bir şekilde uymak istiyorum. Fakat bunu başaramıyorum. Ders çalışmak istiyorum listeye sabah uysam akşam uyamıyorum. Diyet yapmak istiyorum sabah uysam akşam uyamıyorum. Bunu nasıl düzenleyebilir ve kendime nasıl hakim olabilirim?
Tarih : 30.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, Öncelikle şunu belirtmek isterim hepimiz zaman zaman bunun gibi durumlar yaşayabiliyoruz. Bu nokta da kendimize dönmemiz gerekli diye düşünüyorum. Acaba yapmak istediğimiz şeyi gerçekten istiyor muyuz? Kendimize koyduğumuz kurallar tutarlı mı? Öz disiplin becerilerimiz nasıl gibi sorular sormak istedim size. Sorunlarınızın temel kaynağını bulmamız için bizden yardım almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi