İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Panik atak mı anksiyete mi

Merhaba yaklaşık 5 yıldır yaşadığım bir olaydan kısa bir süre sonra başlayan özellikle toplum içinde nefes alamama titreme (özelikle de başta)terleme vb şeyler olmaya başladı bu durumdan çok rahatsız olduğum ve sosyal yaşantımı aşırı derecede etkilediği için psikiyatriye başvurdum çeşit çeşit ilaçlar kullandım ama hiç faydasını göremedim aslında yazmamın sebebi tam olarak bu değildi tabi bunun anksiyete mi panik atak mı olduğunu hala çözemedim belki de başka bir şeydir siz bana bunun ne olduğunu söyleyebilir misiniz neden oluyor nasıl atlatabilirim? Asıl yazmamın sebebi yaklaşık bir aydır uyku bozukluğu yaşıyorum sınav kaygısı diye düşünmüştüm ama hala devam ediyor ne yapmalıyım
Tarih : 07.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadığınız durumu tam olarak anlayamadığım için sizin için sağlıklı bir yorum yapamıyorum. Dilerseniz hikayenizin tamamını dinlemek ve çözüm bulmak için psikologlarımızdan destek alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi