İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Panik atak mıyım

Merhaba bundan iki hafta önce kalp çarpıntısı ve göğüste yanma ve çarpıntı hissim başladı. Kalp doktoru ve yaptırdığım kan tahlillerinde birşey bulunamadı. Ama bu yaşadığım hisler giderek artarak devam ediyor.özellikle yatınca beynim uyuşuyormuş gibi bir his yaşıyorum. Gün içinde sık sık çarpıntı ve iç sıkıntısı oluyor. Kendimi bayılılacskmış gibi hissediyorum. Birden bacaklarım güçsüzleşiyor içim fenalaşıyor. Düşşünmemeye çalışsamda kendini sürekli dinler bir hale geldim. İlk defa bu şekilde birsey yaşıyorum. Son zamanlarda migren ataklarım çok tuttuğu için kas gevsedici ilaçları biraz fazla kullamıştım bu hisler ondan sonra başladı. Birde son günlerdeki yaşananlar yüzüden 40 gündür evdeyim. İki oğlum var. Ne yapıcağımı bilemiyorum.
Tarih : 02.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, içinde bulunduğunuz durumlardan kaynaklı, ataklar yaşıyorsunuz. Kaygı bozukluğu ve panik atak son derece yaygın bir durumdur ve özellikle içinde bulunduğumuz su günlerde ciddi bir artış görülmektedir. Bu soruna hemen müdahale ederek çok büyümeden çözümleyebiliriz. Destek almanız sorunun kısa sürede ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Online terapi ile size yardımcı olabilirim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi