İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Piskolojik mide bulantısı olur mu?

Merhabalar, ben kalabalık ortamlarda yemek yiyemiyorum, akraba ziyaretlerinde bile iki, üç lokma yiyince aniden terlemeye başlıyorum sanki böyle ateş basıyor sonrasında midem bulanıyor kusma derecesine geliyor, dahiliye doktoruna gittin her hangi bir sorun yok kendim veya anne babamla birlikte yemek yiye biliyorum ama kalabalık ortamlarda böyle sorunlar oluyor.Sorumu cevaplardanız sevinirim, teşekkürler.
Tarih : 31.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, psikolojik mide bulantısı olabilir. Bunun fiziksel bir nedeni olmayabilir. Bunun en önemli nedenlerinden biri, duyguların net ifade edilememesidir. Aslında bu yaşadığınız, psikolojik olarak bir gerginliğin dışa vurmasıdır. Tedavisi için bir uzmandan destek almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi