HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Rekroaktif kuskanclik

Sevgilimin geçmişinde bütün detaylari sordum öğrendim onları sürekli düşünüyorum kendimi tutamıyorum önceki hayatındaki insanları görüp goremiyecegimize ve onların tepkilerine kisacaasi herşeyi kafama takıyorum yardımcı olur musunuz teşekkür ederim
Tarih : 25.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Size her şeyi anlatmış olması aslında geçmişin geçmişte kaldığının ve bundan dolayı sizin sorularınızı cevaplamış olduğunu gösterir. Artık sizinle beraber ve sizinle devam etmek istiyorsa sizin bu noktada kendinize olan güveninizi artırmanız gerekmektedir. Düşünce yapımızı değiştirmeye ne derseniz; Geçmişi size getirmişken neden geçmişte kalmayı seçelim? Bu yolun sonunda size ulaşmış. Bugün ve şimdiye odaklanmayı deneyebilirsiniz.

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, öncelikle sevgilinizin geçmişini detaylı olarak sizinle konuşması onun açık bir iletişimi olduğunu ve size önem verdiğini ve güvendiğini gösteriyor. Önemli olan sevgilinizin bugün sizle birlikte olduğudur. Geçmişte olanlar adı üstünde geçmişte kalmıştır. Fakat bu konu elinizde olmayan bir biçimde sizi meşgul ettiği için bununla baş etmeyi öğrenebileceğiniz ve durumun rahatsızlığından kurtulabilmeniz için profesyonel bir desteğe başvurabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olabilirim. Dilediğiniz zaman benimle görüşebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi