HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sağ el yüzük parmağında eksiklik hissi

Merhaba. Yaklaşık 1.3 aydır sağ elimdeki yüzük parmağında gün içinde eksiklik hissi oluşuyor. Evden çıkarken ya da yolda yürürken sanki elimde yüzük varmış da onu çıkarmışım gibi bir his duyuyorum. Evli, nişanlı ya da sözlü değilim. Sağ elime yüzük ya da bileklik takmayı bile sevmem. Fakat uzun zamandır bu histen kurtulamıyorum. Bir an da eksiklik ve evde hafiflik hissinden kurtulamıyorum. Sizce neden olabilir?
Tarih : 29.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba. Bu durumun sebeplerini buradan tahminlemek çok doğru değil. Oldukça spesifik bir durum çünkü. Sebebi günümüzde yaşadığınız bir olay olabileceği gibi geçmişte yaşadığınız ve sizde iz bırakan bir durumun şu anda tetiklenmesi de olabilir. Bu durum sizi günlük hayat akışınız içinde rahatsız ediyorsa terapi desteği alabilirsiniz, daha sağlıklı olacaktır. Sağlıklı günler dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi