İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sakarım

Merhaba ben 16 yaşındayım ve çok sakarım. Bunu araştırırken bende yetişkin hiperaktivitesinin olduğunu ve bundan kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım, sizce bende var mı? Sabırsızım, aceleciyim, her şeyden çok çabuk sıkılırım; birkaç şey hariç örnek teknoloji. Bu sabırsızlığı nasıl yenerim?
Tarih : 05.09.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba. Bir hastalığın teşhisini koymak detaylı araştırma ve incelemeyi gerektirir. Dolayısıyla birkaç özelliğe dayanarak bir yorumda bulunmak sağlıksızdır. Yaşınız gereği ergenlik dönemindesiniz ve ergenlikte sakarlık sıkça karşılaşılan bir durumdur. Bunun haricinde sabırsızlığınızın düzeyi de önemlidir; örneğin günlük hayatınızı ne kadar etkiliyor? Gerçekten DEHB olabilir, olmayabilir. Doğru teşhis için hekimle görüşmenizi tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi