İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevdiğim kişi bana kötü davranıyo ne yapmalıyım

Ben 9 aydır sevgilim var ve onu ölesiye seviyorum ilk aylarımız çok güzel dı sonra dan sürekli kavgalar ayrılıklar oldu şimdi de sürekli kötü davranıyo etmediği hakaret kalmadı ama vazgeçemiyorum her gün canım acıyo ağlıyorum göğsüm sıkışıyor her seferinde beni en ufak şeği bahane edip ayrılıyo sonra 1 hafta sonra sadece laf sokmak için arıp stresini atıyo bu da benim canımı yakıyo bana her şey yasak inst girmek falan ama kendinin var vede kızlar var Bi ton bu da beni üzüyo yalan söylüyor ama ben Bir kere söylince bizden Bi cacık olmaz dıyo iyice paronağak oldum unnutamıyom her kes tavsiye veriyo ama fayda yok ne yapmalıyım başka biriyle denedim unutmak için ama kimseye güvenemiyom sevmiyom mutluluğum oonda onsuz olmuyo onlarda olmuyo çok fedakarlık yaptım ama Bi türlü düzgün ilişkimiz olmadı yanındayken çok seviyo telefon dayken sürekli azarlıyo o da ailevi sıkıntıları çok yardım etmek istiyorum ama olmuyo ne yapmalıyım
Tarih : 18.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Sevgi iki taraftı ve saygılı ise Sevmek güzel bir duygudur, aksine güven veren, enerji veren, pozitif olmaya yardımcı olan kişidir. Yılların geçmesiyle bitse bırakamayacağımızı düşündüren alışkanlıklar vardır. O duygular karşıda ki kişi ne yaparsa yapsın bir kabullenilmişlik hissi verir ve zaman geçtikçe siz değişirsiniz. Onun için artık birşeyler değişsin diyorsanız bize başvurun, gerçekten istekleriniz hayallerinizi beraber konuşalım aydınlatalım ve size bu yolda yardımcı olalım.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi