İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevgilimle birbirimizi çok seviyoruz ama asla anlaşamıyoruz

Merhabalar ben 19 yaşındayım sevgilim de 20 yaşında. 1 yıllık bir ilişkimiz var. Son aylarda birbirimizi çok kırmaya başladık defalarca ayrılmayı denedik ama ikimiz de yapamıyoruz sadece düzeltmek istiyoruz ikimizin de isteği bu. Erkek arkadaşım çok ben odaklı biri son zamanlarda gönül almak, kırdığını fark etmek gibi davranışları yok. Ayrıl gitsin diyen çok İnsan var ama biz birbirimize aşığız ve kaybetmek istemiyoruz. Ve söylemekten çekindiğim bir şey var ama çok utanıyorum. Biz cinsel bir birliktelik yaşadık ve bakire değilim. Bu yüzden benden ayrılmıyor olabilir mi kendisini suçlu hissediyor falan. Lütfen yardım edin bizi bitirmek istemiyorum.
Tarih : 19.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Ezgi Kökkülünk

Merhaba, sevgilinizin normalden farklı olarak davranmasının altında bu süreçte hayatınızda neyin değiştiğine dikkat ediniz. Yaşadığınız soruna dair detayları psikoterapi eşliğinde detaylandırmak iyi olacaktır. Dilerseniz uygun olduğunuz gün ve saat aralığında randevu oluşturabilirsiniz. Sevgiler

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi