İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sevilmiyorum

Sanki beni hiç kimse istemiyor ve kimse görmüyor gibi aslında 185 boyunda 27 yaşında normal yüz hatlarına sahip düzgün fizikli bir insanım kimse sormuyor ne yaptığım kimsenin umurunda değil ve herkes beni ötekileştiriyor. Boşuna yaşıyorum sanki bitik bir haldeyim ve ne yapacağımı da şaşırmış durumdayım olabildiğin ve herkesin yardımına koşan biriyimdir bunu hak edecek bir şey yapmış olmam gerek bilmiyorum ama mutsuz isteksiz hevessiz heyecansız bir insan oldum. Ben önceden çok neşeliydim 😔
Tarih : 04.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle bunu neden düşündüğünüzü, size bunu düşündürten şeyin ne olduğunu anlamamız gerekir. Sadece düşünüyor musunuz yoksa gerçekten bunu size gösteren bir şeyler mi var öncelikle bu anlamamız gerekir. Dilerseniz bir uzmanla görüşebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi