İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sınavlarımdan kaldim

Bu yıl girdigim birçok sınavdan istediğim şeyi alamadım TYT DGS KPSS Bu okuduğum bölümlerin sınavlarını da olumsuz etkiledi. Ne önerirsiniz?
Tarih : 14.11.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisinden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Bahsettiğiniz sınavlar içerik olarak birbirlerine benzese de bölüm sınavlarından da kalmanız bana durumun sınavların içeriğiyle alakalı olmadığını düşündürdü. Öncelikle sorulması gereken soru, bu yıl bu sınavların hepsine neden girdiğiniz olmalıdır. Ders çalışma motivasyonlarınız nelerdir? Hedefleriniz belli midir? Hayattan beklentileriniz ile uyuşuyorlar mı? Bu gibi soruların cevabını aramayı deneyebilirsiniz. Bunları hallettikten sonra çalışma şekliniz ve yöntemleriniz sorgulanabilir. Ancak hedefleriniz ve motivasyonlarınız açık ve anlaşılır değilse her hangi bir ders çalışma metodunun sizi tatmin edeceğini düşünmüyorum. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi