İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sürekli ağlıyorum ne yapmalıyım?

Son günlerde sürekli ağlamaya başladım. İştahım azaldı, sevdiğim yemekleri bile yiyesim gelmiyor. Hiçbir şeye odaklanamıyorum, ders çalışamıyorum. Sorunumun ailemden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Kendimi iyi hissetmiyorum. Sadece ağlamak, bağırmak istiyorum. Kimseyle konuşmak istemiyorum. Hiçbir şeye sinirlenip kızamıyorum. Depresyon belirtileri göstermekten, depresyona girmekten korkuyorum. Ne yapabilirim, bu durumdan nasıl kurtulabilirim?
Tarih : 04.12.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Beyaz Mete

Merhabalar, düzenli yönlendirme ve seanslarımızla düzene erişmenizi sağlamamız mümkün, siz yeter ki isteyin, motivasyonunuz bu şekilde yüksek olsun. Görüşmek dileğiyle

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bu duruma sebep olan her ne ise sizin için rutinden farklı olduğu belli. İfade edilmeyen duyguları terapi ortamında ifade etme, anlaşılma ihtiyacınızı da yine bu süreçte karşılayabilirsiniz, böylelikle ağlama ve bağırmanıza gerek kalmaz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi