İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Taciz

Küçükken halamın oğlu üstümü çıkardı .Halam geldi beni götürdü bir séy olmadı Yine 7 yaşında 3 çocuk beni bir eve götürdü.Üzerimi çıkarmamı söyledi ben kaçtım. Yurt dışında kamyoncu beni takip etti gel işareti yaptı .18.00 sıraları Yurt dışında yaşlı adam ev var ücretsiz falan dedi korktum. Yurtdışında araba durdu genç cinsel organına dokunuyordu arabasına çağırdı bu olaylar beni nasıl etkilemiş olabilir Erkekler beni sevmiyor sadece sex objesi olarak görüyor Çok acinmiyorum öyle Sevebileceğim kimse çıkmadı Cinsel isteğim 7 yaşından beri fazla n
Tarih : 13.08.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Küçük yaştan ihtibaren travmatik olaylar yaşamışsınız. Ama burada size yardımcı olmak için sizinle görüşmemiz daha faydalı olacaktır. Siz öncelikle kendinizi siz olduğunuz için sevmelisiniz. Siz saygı duymalısınız kendinize ki sonrasında insanlar da siz saygı duyacaktır. Siz değerlisiniz bunu unutmayın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi