İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Tükendim

Hayatımdan çok bunaldım kendimi çok tükenmiş hissediyorum işimden ve borçlarımın olmasından hiç hoşnut değilim 10 kg verdim hayatımda geçmişte bir çok zorluklarla karşılaştım uyuyamıyorum sürekli kabuslar görüyorum daha öncesinde psikiyatriste deste kaldım bir süre antidepresan kullandım ama antidepresan kullanmak istemiyorum hem maddi açıdan hem ailevi olarak hem de aşk hayatında yolunda gitmeyen bazı problemler mevcut geçmişte güven sorunu aldatma tarz olaylarla çok karşılaştım aslında şu an bile güvenemeyiz. Kendi sorunlarımı özgürce yazamıyorum dile getiremiyorum ne yapacağım bilmiyorum nasıl bir yol izleyeceğimi de bilmiyorum sadece kendimi aşırı tükenmiş ve bunalmış hissediyorum özellikle işimden hiç memnun değilim mecbur hissettiğim için başka insanların ağız kokusunu çekiyorum, çağrı merkezinde çalışıyorum. Hem yöneticiler tarafından hem de müşteriler tarafından çok aşağılanıyoruz kendimi çok sıkıştırılmış ve mecbur hissediyorum. Bana öneriniz nedir?
Tarih : 02.07.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler varsa eğer doğru yolda olmadığınızı gösteren sinyalledir. Bir şeyleri düzeltmek sizin elinizde, öncelik olarak sizi mutsuz eden şeyleri hayatınızdan çıkararak başlayabilir, size iyi gelen bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz. Sorunlarınız daha detaylı konuşmak için psikologlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi