İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Umutsuzum

Birisini kafamdan çıkaramıyorum kendimi çok yalnız hissediyorum çok üzgünüm ve çok umutsuzum...
Tarih : 15.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, ben Uzm. Klinik Psk. Gizem Turgut. Sizi umutsuzluğa iten, kendinizi yalnız ve üzgün hissetmenize neden olan unutamadığınız biri var anladığıma göre. Aslında bizi üzen, bize çaresiz hissettiren şey olayın kendisi değil bizim düşüncelerimizdir. Unutamadığınız kişiyi size unutturamayız ancak düşüncelerinizi psikoterapi esnasında birlikte çalışarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabiliriz. Dilerseniz sistem üzerinden benden randevu alabilirsiniz ve birlikte çalışabiliriz.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bahsettiğiniz bu kişiye geçmişte ya da günümüzde ifade edemediğiniz duygu ve düşünceleriniz olabilir. Ayrıca bu kişinin temeldeki bazı önemli psikolojik ihtiyaçlarınıza cevap veriyor oluşu, belli şemalarınıza ya da ilişkilere bağlanma tarzınıza uygunluğu gibi birçok faktör nedeniyle de bu durumu yaşıyor olabilirsiniz. Ancak yaşadığınız durumu daha detaylı olarak değerlendirmemiz gerekir, bunun için benimle iletişim kurabilirsiniz. Görüşmek dileğimle.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi