yardım almak için beklemeli miyim?

şuanda pandemiden dolayı yaşadığım şehirden başka bir şehirde kalıyorum. Bir profesyonelden destek almak istiyorum ama 3-4 ay içinde şehir değiştireceğim o yüzden tekrardan terapiye başlamak istemiyorum. 3 ay hem az hem çok uzun süre gibi geliyor her gün böyle hissetmek beni çok yoruyor. Sizce ne yapmalıyım?

16 Haziran 2020
Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhabalar, Psikolojik sıkıntılarla başa çıkmakta ne zaman yardım almalıyım sorusunun en net yanıtın şu şekilde olduğu görüşündeyim; sıkıntınız sizin sosyal yani insanlarla ilişkilerinizi engellediğini düşünüyorsanız, fizyolojik gereksinimlerinizi gidermekte güçlük çekiyorsanız ve iş hayatınızda ekonomik geri dönüt alacak aktivitelerinizi gerçekleştirmekte zorlanıyorsanız bir uzmandan destek almanın zamanı gelmiş demektir. Bütün bunların yanında online danışmanlık hizmetleri şehir, mekan ve danışandan danışana göre değişmekte birlikte zaman fark etmezsizin her zaman gerçekleşebilir. Bu konuda da sizlerin biz uzmanlardan destek almasındaki tek yapmanız gereken sitemizden bir uzmanı tercih etmek ve sürecinizin başlamasıdır.

20 Haziran 2020
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Böyle bir ihtiyacınız varsa şu an ertelemenize gerek yok, burada online terapinin kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. Şehir değiştirseniz bile aynı terapistle devam edebilirsiniz bu şekilde.

18 Haziran 2020
Kullanıcı Yorumları
0/1500

Henüz yorum yapılmadı

Henüz yorum yapılmadı