HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

yardım almak için beklemeli miyim?

şuanda pandemiden dolayı yaşadığım şehirden başka bir şehirde kalıyorum. Bir profesyonelden destek almak istiyorum ama 3-4 ay içinde şehir değiştireceğim o yüzden tekrardan terapiye başlamak istemiyorum. 3 ay hem az hem çok uzun süre gibi geliyor her gün böyle hissetmek beni çok yoruyor. Sizce ne yapmalıyım?
Tarih : 17.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Böyle bir ihtiyacınız varsa şu an ertelemenize gerek yok, burada online terapinin kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. Şehir değiştirseniz bile aynı terapistle devam edebilirsiniz bu şekilde.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, Psikolojik sıkıntılarla başa çıkmakta ne zaman yardım almalıyım sorusunun en net yanıtın şu şekilde olduğu görüşündeyim; sıkıntınız sizin sosyal yani insanlarla ilişkilerinizi engellediğini düşünüyorsanız, fizyolojik gereksinimlerinizi gidermekte güçlük çekiyorsanız ve iş hayatınızda ekonomik geri dönüt alacak aktivitelerinizi gerçekleştirmekte zorlanıyorsanız bir uzmandan destek almanın zamanı gelmiş demektir. Bütün bunların yanında online danışmanlık hizmetleri şehir, mekan ve danışandan danışana göre değişmekte birlikte zaman fark etmezsizin her zaman gerçekleşebilir. Bu konuda da sizlerin biz uzmanlardan destek almasındaki tek yapmanız gereken sitemizden bir uzmanı tercih etmek ve sürecinizin başlamasıdır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi