İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yaşadıklarımı tekrarlama

Önceden yaşadığım şeyleri düşünürken dalıyorum ve o ana gidiyorum. Orada yaptığım hareketleri farkında olmadan yapıyorum aniden irkilip daldığımı fark ediyorum. Bunun tedavisi nasıl olur?
Tarih : 24.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, bu durum yaşadığınız o anda çevrenizde bulunan kişiler tarafından olumsuz bir biçimde değerlendirildiğinize yönelik bir düşüncenizden, ya da o andaki deneyiminiz sırasında ifade edemediğiniz duygu ve düşüncelerinizden kaynaklanıyor olabilir. Yaşadığınız durum bundan kaynaklanıyorsa o anda neden kendinizi neden ifade edemediğinizi ya da, varsa, bu olumsuz değerlendirilme düşüncelerinizi değerlendirebiliriz. Ancak bu belirttiğiniz durumun başka birçok nedeni olabilir. Daha detaylı olarak görüşüp danışma sürecimize başlayabiliriz. Görüşmek dileğimle, kendinize iyi bakın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi