İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Çocukluğumda yaşadıklarımla barışamıyorum

Küçükken çok sessiz, kendi kendine zaman geçiren biriydim. Ama bazen çok kötü cinsel duygular etkisinde kalıyordum, o yaşta bu duyguları yaşamak, istemek şuan bile anormal geliyor bana. Bu cinsel uyarimlardan dolayı bazı şeyler yaşadım bir süre ama çocuktum bilmiyordum o zaman neyin ne anlama geldiğini ve hatta bu yüzden insanlar arasındaki ilişkiyi bile farklı algilamistim. Tuhafıma giden şeyse ben öyle duygulara sahiptim peki karşı bireyler de mi böyleydi, acaba onlarda da mı bu istek çoktu veya onlar beni mi buluyordu? Bazen bu ağır cinsel isteğin bir hastalık olduğunu düşünüyorum ama net bir karar veremiyorum, nasıl düşünmem gerekir onu da bilmiyorum, doğru olan nedir onun da farkında değilim. Yardımcı olursanız sevinirim, saygılar
Tarih : 03.09.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba. Anladığım kadarıyla geçmişinizi ve şu anınızı anlamlandırmaya ihtiyacınız var. Bu da terapilerle mümkün. Dolayısıyla psikoterapi desteği almak faydalı olabilir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi