İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yaşam sevincim gitti ne yapmam gerekir

Cok mutsuzum kafamda deli sorular bana akıl verin takrar hayata tutunmak istiyorum lütfen...
Tarih : 28.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Mutsuzluk çok evrensel bir duygudur. Aynı zamanda da çok kıymetlidir. Baş etmesi zor olsa da gerekli motivasyonu bulduğunuzda kendinizi güçlendirmek ve büyütmek için çok büyük bir fırsattır. Bu yüzden mutsuz hissedilen zamanlar, vazgeçmek için değil, yeniden başlamak için güzel değerlendirilebilir. Hayatı sorgulama, ilişkisel sorunlar, başarısızlık düşüncesi vb. bir çok konu sizi depresyona sürükleyebilir ve sürekli olarak mutsuz hissetmenize neden olabilir. Tüm bu zor hislere karşı en büyük gücümüz umuttur. Bu nedenle verilebilecek en güzel akıl, "umudunuzu kaybetmeyin" olacaktır. Diğer bir "akıl" ise, yalnız baş edemiyorsanız, çevrenizden ve profesyonellerden yardım istemeniz gerektiği olacaktır. Yardım isteyerek hayata tutunuyorsunuz ve bu çok önemli. Devamını getirebilirsiniz.

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Kafanızdaki soruları daha sağlıklı yanıtlayabilmek için bizleri arayarak destek alabilirsiniz. Muhtemelen bir depresyon süreci yaşıyorsunuz. Bir uzman desteği almak bu süreci kolaylıkla atlatmanızı sağlayacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi