PO
Uzman Klinik Psikolog

Tanya Halkacıoğlu Can

5
₺579
₺599

Çalışma Alanları

Hakkında

Merhaba ben Uzman Klinik Psikolog Tanya Halkacıoğlu. Haliç Üniversitesi’nde Psikoloji lisans eğitimimi bitirdim. İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde ise Klinik Psikoloji dalında yüksek lisansımı tamamladım. Bakırköy Devlet Hastanesi ve Balıklı Rum Hastanesi’nde uzun süreli gönüllü olarak hizmet verdim. Seanslarımı; ergen ve yetişkin yaş grubu ile Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü ile gerçekleştirmekteyim. Aynı zamanda Aile/Çift ve Evlilik terapistiyim. Uzmanlık alanlarım; Depresyon ve türleri(majör depresif bozukluk, doğum sonrası depresyon, mevsimsel depresyon, melankolik depresyon, psikotik özellikli klinik depresyon, distimi, maskeli depresyon), OKB(Takıntı ve Saplantılar), Duygusal İstismar, Panik Atak, Panik Bozukluk, Kaygı Bozuklukları ve Kaygı Yönetimi, Fobiler, Travma Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Romantik İlişkide Sorunlar, Çokaşklılık/Tek Eşli olmayan İlişkiler, Narsist bireyle Aşk, Kişilerarası İlişkiler ve İletişim Becerileri, Özgüven Eksikliği, Paranoid Kişilik Bozukluğu, Şizoid Kişilik Bozukluğu, Şizotipal Kişilik Bozukluğu, Antisosyal Kişilik Bozukluğu, Sınırda Kişilik Bozukluğu(Borderline), Histriyonik Kişilik Bozukluğu, Narsistik Kişilik Bozukluğu, Çekingen Kişilik Bozukluğu, Bağımlı Kişilik Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Kişilik Bozukluğu, Duygudurum Bozuklukları(Bipolar-1 bozukluk, Bipolar-2 bozukluk, Siklotimi), Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu/Çoklu Kişilik Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Beslenme Sorunları, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Evlilik Problemleri, Madde Kullanım Bozuklukları (sigara,alkol,uyarıcı madde ve türevleri), İnternet ve Alışveriş Bağımlılığı, Kumar Bağımlılığı, Yeme Bağımlılığı, Akademik Endişeler, Aile İçi Şiddet. Bilişsel Davranışçı Terapi, MMPI(Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Tematik Algı Testi (T.A.T.), Çocuk Tematik Algı (C.A.T.)Testi, Burdon Dikkat Testi, Çocuk Resimlerinin Analizi ve Yorumlanması, Psikofarmakoloji ve Psikopatoloji Öğrenimi, Porteus Labirentleri, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi. Bu konularla ilgili başa çıkmakta zorlandığınız durumlar doğrultusunda, adım atacağınız bu yolculukta sizlere yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarım.

Yorumlar

Puan verin
Yorum yazın
0/1500
 • 5

  Her seansimizi iple çekiyorum, her sorusu ve her yorumu çok yardımcı oluyor, kendisi çok değerli bir uzman ve insan, iyi ki tanıdım. 🌺

  Kasım 2023
 • 5

  Kendisini geliştirmiş, yahut geliştirmeyi seven insanlarla karşılamaktan mutlu olurum. Öyle sorular soruyor ki suyun akamadığı tıkanmış bir boru düşünün, o boruyu açmanıza sorduğu sorularla profesyonelce yardım ediyor. Uzman kimliğinin yanında insani olarak ta konuşma tarzı çok rahatlatıcı. Çok ama çok başarılı bir uzman klinik psikolog. Kocaman bir alkışı hak ediyor.

  Haziran 2023
 • 5

  İkinci seansımızı yaptık. Aşırı içe dönük biri olarak konuşmakta güçlük çekiyorum ama her konuda beni aşırı rahat hissettirdiği ve anladığı için içimi rahat rahat dökebildim. Kendisini iyi ki bulmuşum. İlgi ve alakası için teşekkür ederim.

  Mart 2023
 • 5

  Tanya hanım branşında başarılı, konulara hakim ve etkili. Seanslara düzgün devam edilirse sonuç alınabilecek terapi yeteneği olan ve etkisi iyi bir psikolog.

  Ocak 2023
 • 5

  Tanya hanım ilk seansta doğru tespitlerde bulunan, işini iyi yapan, sempatik bir psikolog. Kızımın aşamadığı sorunlarına çözüm bulacağına inanıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

  Ekim 2022
 • 5

  En başından beri güven uyandırdı. Tanya hanımla seansları iple çekiyorum. Tam her şey bitti dediğim anda bana umut oldu. İyi ki var iyi ki tanıdım.

  Ekim 2022
 • 5

  Çok başarılı. Doğru soruları soruyor ve çok anlayışlı. Planlı ve düzgün şekilde ilerliyoruz. Seansları dört gözle bekliyorum. İyi ki rastlamışım Tanya Hanıma.

  Eylül 2022
 • 5

  Tanya hanımdan birkaç aydır terapi alıyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum. İyi ki ona rastladım.

  Eylül 2022
 • 5

  Tanya hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Tahminen bir aydır birlikte yol alıyoruz. Atlatamayacağımı düşündüğüm sıkıntılarımı sayesinde daha rahat atlattım. Çok naif ve anlayışlı olması da yine artısı. Terapi günlerini iple çekiyorum çok rahatlıyorum. Her konuda güvenip içimi açabildiğim bir psikolog. İyi ki tanımışım diyorum.

  Mayıs 2022
 • 5

  Her seanstan sonra biraz daha rahatlamış hissediyorum. Her konunun ayrı ayrı üzerinde durması da işine ve danışanına verdiği özeni gösteriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum :)

  Nisan 2022
 • 5

  Çok başarılı ve çok iyi bir insan. İyi ki kendisini tanıdım.

  Mart 2022
 • 5

  Tanya hanımı tanıdığım için çok şanslıyım. Kendisiyle kısa sürede çok iyi yol kat ettik. Olaylara farklı bakış açılarıyla bakmamı sağlıyor. işini özenle ve dikkatle yapan bir psikolog.

  Mart 2022
 • 5

  Hem kendisi iyi hem mesleğini çok iyi ve etkili yapan birisi. Notlar alması, sizi dikkatle dinlemesi, gereken testleri yapması, mesleğini en iyi şekilde yaptığını gösteriyor. Hem ben hem eşim hem de arkadaşımız, hepimiz Tanya hanımdan terapi almaya başladık. Çok memnunuz. Kalbi de kendi de mesleği de güzel insan 💝

  Kasım 2021
 • 5

  Daha ilk seansım olmasına rağmen gayet memnun kaldım. Tanya Hanım gayet ilgili, siz anlatırken notlar alan bir psikolog. Tanya Hanımın yardımıyla büyük yol katedeceğime inanıyorum.

  Ekim 2021
 • 5

  Tanya hanım ilk seanslardan itibaren çok dikkatli dinleyen ve not alan bir psikolog. İnsana gerçekten güven veriyor. Yerinde tespitleri de çok kaliteli.

  Eylül 2021
 • 5

  Sadece kocaman kocaman teşekkür ederimmmmmm 🧡

  Eylül 2021
 • 5

  Kendimi tekrar tanımama sayesinde ilk adimimi attım, kendisi ile devam edeceğim.

  Ağustos 2021
 • 5

  Harika bir insan.

  Ağustos 2021
 • 5

  Tanya Hanım'la ilk seansımı gerçekleştirdim. İnanın hayatıma farklı bakış acısıyla bakmamı sağladı. İyi ki yollarımız kesişti, iyi ki...

  Mayıs 2021
 • 5

  Tanya Hanım'ın yaşı çok genç olmasına rağmen aklınıza gelebilecek bütün iyi vasıflara sahip, işini en iyi anlamda yapabilen çok az insandan biri diyebilirim. Güven problemi yaşayan insanların da çok rahat güvenebileceği ve yol alabileceği biri. Kendisiyle tanışmayan insanların gerçekten büyük kaybı olduğuna inanıyorum. Ben kendisinden çok memnunum :)

  Ocak 2021
 • 5

  Mesleki açıdan, yaşı çok genç olmasına rağmen, çok başarılı ve işini hakkıyla yapan çok az insandan biri. Kendisi ile tanışmayan kişilerin gerçekten kaybı oldukça büyük. Ben kendisinden çok memnunum, yardım almak isteyenler için birebir kişi diyebilirim hatta. Çok ilgili ve çok anlayışlı biri ile çok daha güzel sonuçlar alınabilir ve Tanya Hanım bütün bu vasıfları karşılayan biri. Gerçekten hiç düşünmeden kendisinden yardım alınabilir. Güven sorunu yaşayan insanlar için de birebirdir kendisi. ☺

  Ocak 2021
 • 5

  Tanya hoca harika biri. 💜 Sıcaklığıyla, ilgisiyle insana kendini değerli hissettirmeyi fazlasıyla başarıyor. Hatalarım yüzünden kendimden nefret ederken, Tanya hoca o hataları yok saymamamı ve onlarla yüzleşmeyi öğretti. Kendimle barıştım onun sayesinde. Tanya hocam herkesin hayatında olması gereken muazzam bir detay.💙

  Aralık 2020
 • 5

  Tanya Hanım ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Verdiği güven duygusu ve içtenliği için kendisine teşekkür ederim. Sanki yıllardır tanışıyormuşsunuz gibi bir hissiyat ve rahatlık duygusu yaratıyor insanda. Tanya hoca, hayatımda gözlerimi kapattığım şeylere yeniden bakmama ve kıymetini tekrardan bilmeme önayak oldu. İyi ki yollarımız kesişti hocam, iyi ki varsınız.🌹😌

  Aralık 2020
 • 5

  Tanya Hanım hayatıma ışık tutup, sorunlarıma farklı bakış açıları kazandırıp bana tekrardan yaşama sevinci kattı. Minnettarım psikolog hanıma 🤗

  Kasım 2020
 • 5

  Tanıdığım mesleğinde en etkin ve başarılı psikolog diyebilirim.

  Kasım 2020
 • 5

  Mesleki başarısı ile hem de anlayışı ve şefkatiyle bana yeniden umudu öğreten güzel insan.

  Kasım 2020
 • 5

  Hem mesleği hem karakteri iyi insan :)

  Ekim 2020