İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

18 aylik oglum

Oglum ben copu atarken kapiyi kapatti 20 30 dk da actik cok agladi cok korktu anne ac dedi hep simdi bana asiri baglandi wcye gidip kapiyi kapatmami bile istemiyor surekli anne anne pacamda 2 dk obur odaya gecsem agliyor bensiz uyuyamiyor 2 ay sonra kardeside olacak ne tavsiye edersiniz?
Tarih : 30.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

20, 30 dakika bizler için uzun bir zaman olmasa da bir bebek için korkacak kadar yeterli bir zaman. Bu dönemde onu uzaklaştırmak için çaba göstermeyin, tekrar güvenli bağlanmayı sağlamak için bolca vakit geçirin, bir odada yalnız bırakmayın. O süreci tekrar sizin sevginiz, ilginizle atlatacaktır. Eğer bir süre sonra yine bu korku devam ederse bizlere görüşebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi