İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aile ve Erkek Çocuk

Ailem benden her şeyi saklıyorlar ama diğer kardeşimle her şeyi danışıyorlar misal televizyon alınırken onun fikri soruluyor ama benden hem alınacağı sorulmuyor hem emrivaki yapılıyor hem de aldıkları dükkanı benden saklıyorlar ve ben bunu yıllar sonra rastlantı şeklinde öğreniyorum bu ailemle en iyi olayımız.
Tarih : 23.11.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bunları aranız iyi olduğu bir vakit doğru bir iletişime içerisinde paylaşabilirsiniz. Benimle de paylaşmanız beni mutlu eder bana değer verdiğinizi hissetmiş olurum gibi duygularınızdan bahsetmekten çekinmeyin. Mutlaka bir cevap gelecektir. Fakat bir cevap gelmese bile sizin bunların sizin öz değerinizi etkilememesi için bu konuda kendinizi iyileştirmeniz mümkün tabi ki bizimle istediğiniz zaman görüşebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi