İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Anksiyete ile başa çıkamıyorum. Ne yapmalıyım?

6 aydır redepra 15 mg ilacını kullanıyorum. İlk başta çok iyi gelen bu ilaç şuan için yetmiyo. Mide bulantım ve stresim devam ediyor. Hiç bişey yokken bile bişey olcak hissi geliyor.
Tarih : 01.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, Ben Uzman Klinik Psikolog Selin Uçar. Öncelikle anksiyete ilaç ve psikoterapi ile birlikte yürütülen bir rahatsızlıktır. Bir noktadan sonra ilaç tedavisi anksiyete ile nasıl başa çıkılacağı konusunda yeterli etkiyi göstermeyebilir. Bu durumda uygulanan bilişsel davranışçı terapi ekolü ile beklenti anksiyetiniz (kaygım yine tekrarlayacak gibi düşünceler ve hazırlanma) üstünde birlikte adım atabilir, duygu- düşünce- davranış ekseninizi ele alıp; bu süreçte size destek sağlayabilirim.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bu sorunun üstesinden gelmek için ve size yardımcı olmam açısından randevu alırsanız sevinirim

Psikolog

Melda Öner

Merhaba, terapi desteği aldınız mı? Ağır anksiyetelerde ilacın yanında terapi desteğini de çok gerekli görüyorum. Eğer seans almak isterseniz yardımcı olabilirim. Sağlıklı günler :)

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi