İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Anksiyete miyim

İyi akşamlar, ben çevremdeki ani ölümler ve farklı ölüm hikayesi sebebiyle ölümden çok korkuyorum. Azıcık kalbim ağrısa doktora gidiyorum, testlerimde sorun çıkmadı ama asla emin olamıyorum, kalbim ağrır gibi, kalbim ağrımasa başım ağrıyor. Yatış pozisyonum bozuk olduğu için sanırım boyun düzleşmesi olmaya başladı galiba bilmiyorum, kalbimi unutsam beynim, beynimi unutsam kalbimde yanma ağrı var gibi. Sürekli tansiyonum çıkıyordu acile gidip iğnemi olup rahatlıyordum. Tansiyon ilaçları verdiler ama kullandığımda yarım saat içinde hastanelik oluyordum, ben panik atak olduğumu düşünüyorum dedim doktora :) tansiyonum çok şükür artık normal ama bu kez uykudan sıçrayarak uyanıyorum. Genellikle ölümlü rüyalar görüyorum. Ben hayat dolu bir insandım ne oldu bana böyle. Nasıl atlatacağım ben bu durumu.
Tarih : 21.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yıldız Yetiştiren

Merhaba, son zamanlarda stresli, kaygılı veya sizin için risk olacak, üzecek şeyler yaşadıysanız vücudunuzun bir alarmı olarak kaygılarınız size işaret veriyor. Kaygılarınız, düşünceleriniz ile kontrol etmeniz, fizyolojik olarak kendinize hakim olabilmeniz bir Psikolog ile görüşmeye başladıktan sonra çok kolay olacaktır. Detaylı görüşme için lütfen iletişime geçiniz. Sevgilerimle

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi