İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aşırı derece de düşünüyorum en ufak şeyleri takıyorum

En ufak eleştiriden etkilenip başarısız olacağım hissine kapılıyorum. Ve hiç kimseyle konuşmak istemiyorum bişeyler yapmak içimden gelmiyor . İşimle ilgili bişeyler üretmek istemiyorum sadece boş zaman geçiriyorum kafamı meşgul etmek için yoksa düşüncelerde boğuluyorum
Tarih : 05.05.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, her şeyi kafaya takmak, çoğu zaman kişilik yapınız ya da psikolojik durumunuz ile alakalı olabilir. Öncelikle, çok düşünme durumundan kurtulabilmek için yapılabilecek en iyi şeylerden biri farkındalığınız arttırmak olacaktır. Bazı şeyleri fazla büyüttüğünün farkında olan pek çok insan kendisini frenleyerek bu durumdan kurtulabilmektedir. Daha sonra, düşüncelerinizi pozitife yöneltemeye dikkat ederseniz, düşünceleriniz sizi rahatsız etmemeye başlayacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi