Her şeyi kafama takıyorum. Nasıl kurtulabilirim

Erkek arkadaşımın kendi hayatı ile ilgili sorunları kendime dert edinip bu dertlerden kurtulamıyorum. Fiziken her zaman yanımda olmasını istiyorum. Hayatımın merkezine onu koyduğum için onsuz hiç bir aktiviteden, insanlardan keyif alamıyorum.

25 Ekim 2020
Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhabalar sevgili danisanim; Duygusal iliskilerimizden aldigimiz sevgi; hayatla ilgili tatminlerimizi karsilarken bizleri farketmedigimiz bir buhrana surukleyebilir. Bu etkileri hissetmemizi saglayan faktorler; yasimiz, aile hayatlarimiz ve diger cevresel faktorler olabilir. Tum bunlarin derinlemesine konusulmasi gerekebilir. Randevu alarak bana ulasabilirsiniz. Sevgilerimle.

26 Ekim 2020
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba, hayatımızda bizi karamsarlığa sürükleyen şeylerin genelde olayları değerlendirme şeklimiz olduğunu bilmelisiniz. Bunlar kişinin geliştirmiş olduğu hatalı düşünce kalıplarıdır. Düşünce çerçevenizin işlevsiz ve sonuca götürmeyen kalıplardan çıkartılması gereklidir. Olaylara farklı açılardan da bakabilmek için çaba sarf edin. Kendinizin tek başına da değerli olduğunu fark etmelisiniz. Görüşmek dileğiyle.

26 Ekim 2020
Kullanıcı Yorumları
0/1500

Henüz yorum yapılmadı

Henüz yorum yapılmadı