İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Her şeyi kafama takıyorum. Nasıl kurtulabilirim

Erkek arkadaşımın kendi hayatı ile ilgili sorunları kendime dert edinip bu dertlerden kurtulamıyorum. Fiziken her zaman yanımda olmasını istiyorum. Hayatımın merkezine onu koyduğum için onsuz hiç bir aktiviteden, insanlardan keyif alamıyorum.
Tarih : 26.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, hayatımızda bizi karamsarlığa sürükleyen şeylerin genelde olayları değerlendirme şeklimiz olduğunu bilmelisiniz. Bunlar kişinin geliştirmiş olduğu hatalı düşünce kalıplarıdır. Düşünce çerçevenizin işlevsiz ve sonuca götürmeyen kalıplardan çıkartılması gereklidir. Olaylara farklı açılardan da bakabilmek için çaba sarf edin. Kendinizin tek başına da değerli olduğunu fark etmelisiniz. Görüşmek dileğiyle.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar sevgili danisanim; Duygusal iliskilerimizden aldigimiz sevgi; hayatla ilgili tatminlerimizi karsilarken bizleri farketmedigimiz bir buhrana surukleyebilir. Bu etkileri hissetmemizi saglayan faktorler; yasimiz, aile hayatlarimiz ve diger cevresel faktorler olabilir. Tum bunlarin derinlemesine konusulmasi gerekebilir. Randevu alarak bana ulasabilirsiniz. Sevgilerimle.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi