İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aşırı sinirliyim ne yapmalıyım?

çok küçük nedenlerle aşırı derecede sinirlenebiliyorum ve bu iletişimde olduğum insanları kırmama sebep oluyor. Sinirle kırdıktan sonra pişman oluyorum sinirimin geçmesi için ne yapmalıyım?
Tarih : 26.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öfke kontrol edilmesi gereken bir duygudur. Öfke ile gösterdiğimiz tepkiler kendimize ve çevremize zarar verebilir. Öfkemizi kontrol ederken kullanılabilecek birkaç ipucu vardır. Örneğin öfkelendiğiniz an hemen tepki vermeden önce derin bir nefes almak, öfkelendiğiniz ortamdan uzaklaşmak, birkaç dakika başka bir odada ya da ortamda bekleyip sakinleşmek gibi. Öfke kontrol bozukluğunu temelden çözebilmek için ise terapi desteği ön plana çıkmaktadır. Kendinizi ve öfkenizin nedenini keşfetmek için bir fırsat olabilir terapi almak. Sağlıklı günler dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi