İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Babayla iletişim

Sert bir babam vardı, en büyük korkumdu desem yeridir. Erkeğim bu arada. Fırçalarıyla ağlardım azarlamada kelimede seçmezdi küçük meselelere kızardı. Şimdi 25 yaşımdayım babam yaşlandikça yumuşadı şuan en ufak bir laf etse tahammul edemiyorum bagirmayi birakin. Arada bagirsada hic tesir etmiyor bende bagirarak cevap veriyorum babam laf yaristiramadigindan birakiyor tartismayi. Kucukken ilerde babama karsilik vereceksin birdr baskin geleceksin deseler inanmazdim. Bu durum psikolojik bir hastalik mi babama cevap vermek istemiyorum zaten artik bagirmasi bana islemiyor bile ama cevap vermeden duramiyorum ne olur bir cevap...
Tarih : 02.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, bu konuda mutlaka karşılıklı olarak görüşmemiz gerekir. İçinde bulunduğunuz durumu anlayabiliyorum. Size yardımcı olabilirim, bu durumu sorunsuz aşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi