İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Bu korkuyu nasıl yenebilirim?

Merhaba ben 16 yaşındayım yaklaşık 5 6 gündür sürekli gelecek kaygısı ve ölüm kaygısı var içimde günün her saati aklımda ileride ne yaparım acaba nasıl bir mesleğim olur özellikle annem babam sağ olur mu onlar öldüğü zaman ben nasıl dayanırım 2 yıl sonra bu evden gidicem diyorum ve sonra ben hep bu yaşımda kalmak istiyorum diyip ağlamaya başlıyorum böyle düşüne düşüne yaptığım hiçbir şeyden zevk alamaz oldum gülemiyorum bile bazen canım yemek yemek istemiyor annemle babamdan uzak durmak istiyorum bana iyi davrandıkları zaman ileride onlar olmucak diyor beynim ve sürekli gözlerim doluyor artık odamda otururken bile ileride burası senin odan olmayacak diye ağlamaya başlıyorum lütfen bana yardım edin nasıl yenebilirim bu korkuyu
Tarih : 28.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, hem içinde bulunduğumuz süreç, hem de senin içinde bulunduğun gelişim evresi bu tür kaygıların ve sorgulamaların yoğun yaşanmasını sağlıyor. Ailenle görüşüp bu konuda destek alman en sağlıklı yol olacaktır. Dilediğin zaman yardımcı olmaya hazırım.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi