İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Çıkış yolu bulamıyorum

Motivasyonumu kaybettim ne yapmaylıyım bilmiyorum sanki ciddi olarak zekam gerilemiş gibi hissediyorum 5. Sınıf tıp öğrencisiyim yasamıs olduğum uzun süre gelen ailevi sorunlarımda vardı fakat buna rağmen basarılıydım ama son zamanlarda calısmayı unutmus gibi hissediyodum kendimi
Tarih : 26.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Kendinize ilk başlarda gözünüzü korkutmayacak çalışma programı hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız programı gözünüzün göreceği bir yere asın ve programda tamamladığınız her görevin yanına tik işareti koyun, yapamadığınız görevin yanına da çarpı. Gün geçtikçe bu durumun sizi çalışmaya ittiğini göreceksiniz.

Psikolog

Eren Artun Ergül

Merhabalar. Motivasyonu olumsuz yönde etkileyen pek çok şey olabiliyor. Sizi şu süreçte gerilettiğini düşündüğünüz neden sorunlarla başa çıkma mekanizmanızın zayıflaması olabileceği gibi depresyon kaygı bozukluğu gibi bir rahatsızlık yaşıyor da olabilirsiniz. Altta yatan sebepleri bularak size uygun çözüm önerileri için detaylı bir görüşmenin uygun olduğunu düşünüyorum. İyi günler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi