İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

çoçuklarım çok asi

İyi günler benim biri 27 biri de 25 yaşında iki kızım var.ikiside çok saygısız hem babası hemde bana küfür bile ediyorlar az zorlasak neredeyse dövecekler .hiç söz dinlemiyorlar.kontrol çok ZOR. bizi adeta hizmetçi gibi görüyorlar.onlar için ne yaparsak yapalım deger bilmiyorlar.Yaptığimiz işleri bizim görevimiz gibi düşünüyorlar.örneğin kahvaltı hazırlamak gibi.kahvaltıya kalktığında neden bu sofra eksik diye sorun çıkarıyor.asla sofradan kalkıp mutfak dan bi sey Getirmiyor yada söyleniyor.Ağızları çok bozuk gerizekalı salak nankör ve sinkaflı küfür yapıyorlar.ikiside ünversite mezunu çalışan insanlar.Yaptığımız hiç bir beğenmiyorlar.OYSA bende ünversite mezunu emekli memurum.akıl sağlıkları yerinde olmadıgını bile düşünmeye başladım.en son kavga ettiğimizde öl geber mezarına gelip tükürcem diyor.BİRDE SENİ ÖLDÜRÜRM DİYE BİLE SÖYLEDİ NE YAPMALIYIM.SİZCE BUNLAR NORMAL DAVRANIŞ MI.Kavga esnasında elinde ne varsa atıp kırıyor.üstümü yürüyor.
Tarih : 04.08.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Burada kesinlikle bir sınır problemi yaşanıyor. Çocuklar kontörlü eline almış ve size talimatlar veriyorlar ve onları beğenip veya beğenmiyorlar. Tekrar bu yaşta sınır çizmek evet çok zor ama sizin sağlığınız ve ailedeki yapılandırmayı tekrar değişmek için gerekli. Tekrar anne baba rolünü eşinize almanız ve bunda kararlı olmanız gerekiyor. Size mutlaka bizlerle görüşmenizi tavsiye ediyorum.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bunlar normal davranışlar değil, sizinle ve gerekirse çocuklarınızla görüşmemiz gerekiyor.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi