İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Çok yalnızım çok

Kısa bir süre önce koronavirüs sebebiyle babamı kaybettim. Ayrıca 2 senelik bir ilişkim çok karmaşık şekilde ilerliyor. Ayrılıp barışıyoruz ve şimdi de ayrılık aşamasındayız. İçimde yaşadığım yalnızlığı bastıramıyorum, kimseye anlatmak istemiyorum. Sürekli düşüncelerimde takılı kalıyorum. Ne yapmam gerek bu aşamada?
Tarih : 05.06.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öncelikle başınız sağ olsun. Yas bir süreçtir, bunu unutmayın. Yalnız olduğunuzu düşünüyorsunuz ama bunu kimseyle paylaşmak istemediğinizi söylüyorsunuz. Yalnız kalmayı tercih ediyor olabilir misiniz? İlişki dediğimiz kavram sevgi, mutluluk, saygı ve güven çevresi içine kurulmuştur. Yaşadığınız ilişki, gerçekten yaşamak istediğiniz bir ilişki mi? Beraber yalnızlığı paylaştığınız biriyle mutlu olmak varken, sizi üzen ve yıpratan bir ilişkiyi devam ettirmeniz sizin için ne kadar sağlıklı oluyor dilerseniz öncelikle bunları düşünmelisiniz. Eğer cevaplarını veremediğinizi düşünüyorsanız konu ile alakalı psikologlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi