İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Dürtü bozukluğu ve diğer..

Merhaba, ben uzun yıllardır kaşlarımı koparıyorum. Bunu yaptığımda rahatlıyorum, sonrasında da pişman oluyorum tabi. Araştırdım, dürtü kontrol bozukluğuymuş. Ayrıca yanımda biri kolunu bile salladığında rahatsız oluyorum, sallanan kişinin durması için içimden büyük bir istek duyuyorum.Ne yapmam gerekiyor? Yardım eder misiniz..
Tarih : 16.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, sanırım yaşadığınız kaygıları bu davranışlarla yatıştırmak istiyorsunuz. Bu kaygıyı daha etkili yollarla yatıştırabilmek için çalışılması gerekmektedir. Bu amaçla durumunuzu daha detaylı olarak değerlendirip bir danışma sürecine başlayabilmemiz için bana ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğimle.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi