İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Düşünce hızı

Merhabalar nasıl anlatacağımıda bilmiyorum. Bende bazen ayda 1 kere felan 4 5 senedir farkettiğim bişey var. Aniden sanki düşüncelerim hızlanıyor 5 dakika belki 10 dk sürüp geçiyor. Mesela konuşmasam bile ya da konışsamda sanki böyle hızlı bi anda bişeyler oluyır anlamıyorum. Bide şunu farkettim genellikle bu banyoda oluyor. Bir türlü bunun ne olduğunu çözenedim. Teşekkürlerler
Tarih : 15.08.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Eren Artun Ergül

Merhabalar bahsettiğiniz yakınmanın bazı sebepleri olabilir ancak detaylı inceleme gerekmektedir. Yaşadığınız bu duruma eşlik eden şikayetleriniz incelenmeli ve geçmiş öykünüz öğrenilmeli. Ancak bu şekilde size yardımcı olmamız mümkün olur. İyi günler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi