İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kafamda bir çok şeyi kurmak ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünme sorunum var.

Bir ilişkim var 2 sene olucak seviyorum çok seviyorum değer veriyorum karşı tarafta aynı şekil bunu biliyorum hissediyorum da güveniyorum çok Oda bana aynı şekil fakat ben herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyorum acaba olur mu böyle bişey acaba bunu yaparmı acaba beni aldatıyor mu ya yapıyorsa veya bana yalan söylüyorsa. Birşey oluyor mesela ufak bişey onu kafamda bir türlü şeye yorumluyorum böyle olırsa ne olur böyle yapar mı ya böyle olduysa , olursa vs
Tarih : 05.09.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba. Ya aldatırsa diye düşünüyorsanız güvenmiyorsunuz demektir. Bu güvensizlik partnerinizden kaynaklı olabileceği gibi sizden kaynaklı da olabilir. Partneriniz sizde güvensizlik yaratacak şekilde davranmış olabilir. Fakat partneriniz değil de sizden kaynaklı bir güven problemi varsa bu şüpheci tutumunuzun nedeni geçmişinize uzanabilen çok farklı sebepler olabilir. Ya da içten içe 'Bir ilişki bu kadar dört dörtlük olamaz, kesin bir sorun var, kesin aldatıyor.' diye düşünüp kendinizi olası bir kötü duruma hazırlıyor olabilirsiniz. Fakat daha çok ebeveyn ilişkilerinizle bağlantılı olabilir. Tüm bunlar terapi ortamında keşfedilebilir.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi