İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Esim her tartismada seni istemiyorum diyor ne yapmaliyim

Esim cok basit sekilde bosanmaktan ve ayrilmaktan bahsedebiliyor. Bir insan bir inasni ne kadar idare ettiys ebende seni ettim yeter artik diyr bahsediyor oysa esimi cok seviyorum onceden esimin eski sevgilisini cizdigi resim leri gordum bunu kafamdan atmak icin ona nedrn benim resmimi hic cizmedin inanin cizmesini istemiyorum sadece kafmadna atip daha degerli oldugumu gostermesini istemistim bunu baahane haline getirip bu firsat biktim senin kiskancliklarindan diyerek bosanmak isyiyor seninle evlendigime cok pismanim diyor siz ce ne yapmaliyim evliligim icin gururumu biraktim beni anlamak yerine hatirlattigim icin bir ton laf isittim ne yapmaliyim bilmiyorum
Tarih : 15.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, Esinizle oturup karsilikli evlilik hayatinizi degerlendirebilirsiniz. Duygularini esine acikca soyleyebilirsin. Sakince tartismadan, onun dusuncelerinide dinlemelisin. Evlilik hayatinizla ilgili hedefler koyabilirsinz ve iletisiminizi guclendirmek icin birlikte vakit gecirecek aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Psikolog

Tanya Halkacıoğlu

Gururdan ziyade siz kendi adınıza yapmanız gerekenden daha fazla fedakarlık yapmışssınız zaten. İkili ilişkiler karşılıklı emek ister. Karşı taraf emeklerinizi görmezdcn geliyorsa karşı tarafın duygu ve düşünce boyutlarıyla çalışmak daha sağlıklı olacaktır. Kimse vazgeçilmez değildir, önemli olan her şeyden önce sizsiniz. Sizden başka bir siz daha yok bu dünyada, bunu unutmayın olur mu, sevgilerimle :)

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi