• Soru Sor
  • Esim her tartismada seni istemiyorum diyor ne yapmaliyim

Esim her tartismada seni istemiyorum diyor ne yapmaliyim

Esim cok basit sekilde bosanmaktan ve ayrilmaktan bahsedebiliyor. Bir insan bir inasni ne kadar idare ettiys ebende seni ettim yeter artik diyr bahsediyor oysa esimi cok seviyorum onceden esimin eski sevgilisini cizdigi resim leri gordum bunu kafamdan atmak icin ona nedrn benim resmimi hic cizmedin inanin cizmesini istemiyorum sadece kafmadna atip daha degerli oldugumu gostermesini istemistim bunu baahane haline getirip bu firsat biktim senin kiskancliklarindan diyerek bosanmak isyiyor seninle evlendigime cok pismanim diyor siz ce ne yapmaliyim evliligim icin gururumu biraktim beni anlamak yerine hatirlattigim icin bir ton laf isittim ne yapmaliyim bilmiyorum

14 Eylül 2020
Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar
Tanya Halkacıoğlu Can
Tanya Halkacıoğlu Can

Gururdan ziyade siz kendi adınıza yapmanız gerekenden daha fazla fedakarlık yapmışssınız zaten. İkili ilişkiler karşılıklı emek ister. Karşı taraf emeklerinizi görmezdcn geliyorsa karşı tarafın duygu ve düşünce boyutlarıyla çalışmak daha sağlıklı olacaktır. Kimse vazgeçilmez değildir, önemli olan her şeyden önce sizsiniz. Sizden başka bir siz daha yok bu dünyada, bunu unutmayın olur mu, sevgilerimle :)

14 Eylül 2020
Psikologofisi Uzmanı
Psikologofisi Uzmanı

Merhaba, Esinizle oturup karsilikli evlilik hayatinizi degerlendirebilirsiniz. Duygularini esine acikca soyleyebilirsin. Sakince tartismadan, onun dusuncelerinide dinlemelisin. Evlilik hayatinizla ilgili hedefler koyabilirsinz ve iletisiminizi guclendirmek icin birlikte vakit gecirecek aktivitelerde bulunabilirsiniz.

14 Eylül 2020
Kullanıcı Yorumları
0/1500

Henüz yorum yapılmadı

Henüz yorum yapılmadı