HALKIMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN
X
Deprem bölgesinde yaşayan ve içimizi parçalayan afetten etkilenenlere ücretsiz olarak psikolojik destek sağlıyoruz. Eğer siz ya da aileniz afetten etkilendiyseniz lütfen canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İçimde hep bir tedirginlik var

Reflü başlamiş yerken genzine kaçiyo gibi his veriyordu mide ilacına başladım. yeme problemim devam etti 1 hafta sonra strss yapmaya başladım yemek yiyemiyorum diye uykularım bozuldu gün içinde huzursuz hissetmeye başladım . psikiyatriye gittim ama ilaç çık ağır etki yaptı kullanmadım .ilaç kullanmaktan da korkuyorum artık .zamansız tedirginlik.,bulantı ; geceleri irkilme korkma tarzı uykusuzlık yaşiyorum konuşup anlatıp ağlayınca biraz rahatlıyorum
Tarih : 29.04.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, herhangi bir nedenle kaygı bozukluğu yaşıyor olma ihtimaliniz çok yüksek, daha fazla geciktirmeden psikolojik destek alma yoluna gitmelisiniz. Dilediğiniz an size destek vermeye hazırız.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi