İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İçimde yenemediğim bir korku var, nasıl atlatırım?

Zaman zaman içimde korku oluşuyor. Özellikle yalnızken etrafımda birilerinin olduğu hissine kapılıyorum. Bir an ses duyuyor gibi oluyorken, bir an gölge gibi şeyler görüyor gibi oluyorum. Paranormal şeyler olacağı hissine kapılıyorum ve korkum daha da artıyor. Ne yapmalıyım?
Tarih : 16.04.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, geçmişinizde yaşadığınız belli olaylardan kaynaklı bir travma olabilir. Kendinizi hangi vakitlerde güvende hissediyorsunuz, öncelikle bunu kendinize sormalı ve güvende hissettiğiniz ruh halinizi bu gibi durumlarda yanınızda taşımayı deneyebilir veya içinizde bir yerde kendinize bunu devamlı dile getirebilirsiniz, olumsuz olduğu takdirde hikayenizin tamamını dinlemek ve uzman arkadaşlarımızla görüşme sağlamak daha faydalı olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi