İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

İş stresi yaşıyorum

Çalıştığım yerde mutlu değilim mobbingin fazla olduğunu hissediyorum. Sürekli korku ve kendime özgüvensiz çalışıyorum. İş yaparken hata yapmaktan korkuyorum ve kendi okuduğum alanda kendimi geliştirmek istiyorum o yüzden işten ayrılmak istiyorsun ama cesaret edip söyleyemiyorum yöneticim bunda bile birşeyler diyerek sinirimi bozmasindan korkuyorum.
Tarih : 03.08.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Öncelikle Siz yapmak istediğinizden emin olmalısınız, kendinize güvendikten sonra etrafınızda ne dendiği veya ne tepki vereceği sizi o kadar etkileyemeyecektir. Bizimle görüşmenizi tavsiye ediyorum. Kendinize olan güveni geliştirirseniz bu düşüncelerinizden korkularınızdan uzaklaşıp, kendinize de daha rahat ifade edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi