İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

kendimi mutsuz hissediyorum

severek erkek arkadaşımdan ayrıldım 2.kez denememize rağmen mutsuz olduğumu düşünüyodum ve aile baskısından dolayı ayrıldım şimdiyse onun pişmanlığını yaşıyorum ve her gördüğüm şeye ağlıyorum sürekli mutsuzum en güzel günün sonunda kendimi ağlarken buluyorum ve durduramıyorum canım sürekli sıkkın neşemi kaybetmiş gibiyim boşluktayım
Tarih : 24.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, Ne için ağladığımızı biliyorsak, ağlamanın faydası vardır. Önemli olan, içinde bulunduğumuz durumu tam anlamıyla fark etmek, duyguların bizi sürekli yönlendirmesine karşın, kendi kararlarımızı vermek. İlişki sonrası hissedilen pişmanlıklar, mutsuzluk hissi, nedensizce gelen ağlamalar ve bununla baş etme konusunda profesyonel bir destek almanızın, sizlere faydası olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi