İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Kendimi yalnız hissediyorum ne yapmalıyım?

2 yıllık ilişki içerisinde bir kaç kez aldatıldım ve bu durum bende olumsuz sonuçlar doğurdu. Erkek arkadaşımı çok seviyorum ve onu kaybetmekten korkuyorum. Bu sebeple üzerinde çok baskı kuruyorum, kendimi güzel bulmuyorum. 5 ay önce hiç arkadaşım kalmadı, yalnızlık çekiyorum. Erkek arkadaşım en ufak olayda beni suçluyor, bugün benden ayrıldı ve bir anda eski flörtüyle takipleşip konuşmaya başladı. Kafamı bunlarla meşgul etmekten derslerime odaklanamıyorum. Üniversite son sınıf öğrencisiyim ve haftaya finallerim başlayacak ancak asla odaklanamıyorum. Erkek arkadaşımı tüm ailemle tanıştırmıştım bize gelip gidiyordu. Her şeyi bir anda çöpe atması beni inanılmaz bir mutsuzluğa sürükledi. Kendimi değersiz ve kimsesiz hissediyorum. Konuşabileceğim hiç kimsem yok. Ne yapmam gerekiyor?
Tarih : 31.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Bu süreçte bizlerden destek alabilirsiniz. Fakat önceliğiniz kendiniz olmalı. Erkek arkadaşınız gerçekten sizi seviyorsa tekrar gelecektir dalar bu beklenti için de kalmamak gerekir. Kendinize olan inancı güveni tekrar bulmalısınız. Hedeflerinize sarılın. Sevdiğiniz şeyleri bu dönemde çoğaltmaya çalışın. Bu süreçte pişmanlık duymamak için geleceğinize ve sınavlarınıza konsantre olmalısınız. Tek yapmakta zorlanırsanız bizimle görüşebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi