İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Ne onunla ne onsuz olabiliyorum

Benim bugun bitirdigim bir iliskim vardi evet farkindayim 6 ay ciktik hep benim dedigim olsun istedim ama o zamanlar beni hic birakmiyordu bugun beni aramadi neden aramadin diyince de guldu dalga gecti bende cocuk avutamam siktir git dedim ama ozluyorum ilk saatler eski arkadaslarla takildim umruma bile gelmedi simdi hesabinda bir suri kizla konusuyor nasil unutacagim? Bir de bana donsun istiyorum.
Tarih : 15.08.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba. İlişkiler bazen karmaşık hale gelebilir. Çift taraflı bir süreçten bahsettiğimiz için de kontrolün ilişki boyunca yalnızca bizim elimizde olmasını bekleyemeyiz. İlişkinizde bu dengenin zaman zaman yitirildiğini anlıyorum yazdıklarınızdan. Doğru bir iletişimle birbirinizi anlayarak sorunlarınızı saptayabilir, üstesinden gelebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi