İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Öfke kontrol problemim var ne yapmalıyım?

Benim öfke problemim var öfkemi kontrol edemiyorum sinirlenince çevreme bağırıyorum çağırıyorum bir şeyleri kırıyorum ben öfkemi kontrol etmek istiyorum bana yardım edin.
Tarih : 02.12.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Gizem Özçakır

Merhabalar; öfke de diğer duygular gibi sağlıklı bir duygudur ancak öfkenin yapısı ve şiddeti çok önemlidir. Eğer sizi tetikleyen ve farkında olmadığınız durumlar var ise ayrıntılı ele alınmalı ve bu duyguyu yönetebilmeyi öğrenmemiz gereklidir. Randevu alarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, öfke kontrolü gibi duygu durumu alanında yaşanan problemlerle çalışmaktayım. Uygulamalarımda öfke kontrolü gibi alanlarda oldukça etkili olduğu kanıtlanan bilişsel davranışçı terapi yaklaşımını kullanıyorum. Size de bu problemi aşmanız konusunda destek olacağımı düşünüyorum. Bu amaçla sizinle görüşmek isterim. Kendinize iyi bakın, görüşmek dileğimle.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi