İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Oğlumun oyun bağımlılığı ve corona korkusu

Merhaba Oglum 2009 doğumlu ve şuan on-line ders yapıyorlar normalde çok çalışkan olan oglum derslerde görüntü ve sesini kapatıp alttan oyun oynuyormuş: ( Birde bu corona döneminde huyu değişti ellerinin kirli olduğunu dusunuyo bişey yerken elini hiç sürmemeye dikkat ediyo dışarı çıkmak istemiyo v.s gibi çok yoruldum ve nasıl davranicam oyun olayını nasıl çözebilirim Bu arada kendisi alerjik astım ilaç kullanıyo Bana yardımcı olursanız çok sevinirim
Tarih : 21.09.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Şebnem Akı Karaoğlu

Merhaba, içinde bulunduğumuz süreçte kuşkusuz çocuklar çok etkilendi. Farkında olmadan biz yetişkinler bu etkiyi daha da artırdık. Çocuğunuzun duygu ve düşüncelerine odaklanarak ne hissettiği, ne düşündüğü ile ilgili daha çok sohbet yapabilirsiniz. Çocuğunuz nerdeyse ön ergenlik döneminde bu nedenle onunla daha derin bir iletişim kurmaya çalışın. Bu konuda destek almak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Psikolog

Tanya Halkacıoğlu

Merhaba. Yeni düzenlerle alakalı adaptasyon sorunu yaşıyor büyük ihtimalle ve kaçma mekanizmaları geliştirmiş kendisine.Mutlaka bir psikologtan destek görmeli. Sevgilerimle.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi