İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

post travmatik stres bozukluğu

ailemden ayri yasiyorum. en son aile evimdeyken inanilmaz agir bir depresyon sureci gecirdim. kendimi iyi hissetmek ve toparlamak adina kendi evime dondukten 1 ay sonra aile evine geri donmem gerekti. kendi odamdaki kotu psikolojim ve anilarim aklima geldigi icin odama dahi giremiyorum, girdigim an inanilmaz bir anksiyete, carpinti, huzursuzluk hissediyorum ve aglamaya basliyorum. bu sureci ve uzerimdeki travmatik etkiyi atlatmak icin ne yapabilirim?
Tarih : 17.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, öncelikle size böyle hissettiren temel sebepleri belirlemek gerekli diye düşünüyorum. Kötü psikoloji durumunuz ve kötü anılarınızla baş etmeyi öğrenebilirsiniz. Size yardım edebilmemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi