İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sanırım büyük bir boşluktayım

Üniversiteyi bitirdim önceden çalışıyordum hayatım yoğundu ama şimdi evde boş oturuyorum kendimi hiçbir şeye veremiyorum stresten dolayı midemde reflü oldu ve boğazımda sürekli bir yumru hissi var uyuyamıyorum korkuyorum gece uyurken bir şey olacak diye kendimi iyi hissetmiyorum ne yapacağımı da bilmiyorum
Tarih : 02.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Gizem Özçakır

Merhabalar; Kaygilar; hayatimizin olmazsa olmaz savunma mekanizmasidir. Ancak hayat kalitemizi etkiledigini dusundugumuz durumlar icin yardim arayisina gireriz. Insanlar; gelecek planlamasi muhakkak yapar. Bunlari planlarken heveslenildigi gibi, bu yolda karsilasilan aksakliklar, hayal kirikligi, beklenilenin aksi olmasi gibi durumlarda da ruh halimiz mutlaka etkilenir. Donem donem cikmazda hissedebiliriz. Dolayisi ile objektif bir bakisa ihtiyac duyabiliriz. Randevu alarak, benimle iletisime gecebilirsiniz. Iyi gunler dilerim.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi