İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sinir kontrolü

Merhaba, sinirliyken kontrolü kaybediyorum ve ağzımdan çıkanı ölçüp tartmadan söyleyiveriyorum ve henüz 19 yaşındayım. Öyle durduk yere sinirlenmiyorum ancak evde benden 4 yaş küçük erkek kardeşim beni öyle sinir ediyor ki, en son kollarım uyuştu ve ailem haklı olsam dahi benim üzerime yürüyor bu sebepten daha da sinirleniyorum. En son kontrolü kaybettim iyice kolay sakinleşemedim fiziksel bir saldırganlığım yok ancak vücudum uyuşmaya başlıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?
Tarih : 02.12.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Gizem Özçakır

Merhabalar; Öfke her duygu gibi, bir duygudur. Öfkenin, dışarıya nasıl çıktığı, nasıl bir aksiyon alındığı incelenmeli, alt nedenleri bulunmalıdır. Var oluşumuzun, dönemlerinde ergenlik donemi zorlu ve öfkeli geçebilir. Bazen profesyonel bir bakışa ihtiyaç duyabiliriz. Randevu oluşturabilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi