İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sinirlendiğim zaman bişeylere zarar vermek istiyorum

Evde sürekli hakkımda olumsuz olan hemen hemen herşeye sinirleniyorum ve sinirlendiğim zaman gerçekten herşeyi yapabilecek kıvama geliyorum ve sinirim bişeyleri kırmadan geçmiyor bir yerlere zarar vermek istiyorum
Tarih : 02.06.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Öfke kontrolü üzerine profesyonel bir destek almanız gerekebilir. Bu sizi korkutmasın. Öfke ya da sinirlenmek, çok insancıl bir duygudur ve her insan zaman zaman bu duyguyu hisseder. Bu nedenle öfke kontrolü üzerine yapılan bir terapi, bu duyguyu hissetmenizi engellemek gibi nafile bir çabaya girişmez. Bunun yerine öfkenin olumlu yönlerini keşfetmenizi, saldırganlığa sürüklediğinde bunu nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmenizi sağlar. Öğretilen tekniklerle öfke duygusunu hissettiğiniz anda bu duyguyu düzenleyebilmenize yardımcı olur. Sonuç olarak profesyonel bir destek almak işinizi kolaylaştırır.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi