İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Şizofreni korkusu

Merhaba ben okb ve anksiyete bozukluğu tedavisi görüyorum şikayetlerim tekrar başladı. Şizofren olmaktan korkuyorum. Ya şizofren olduysam farkında değilsem, ya şizofrenler gibi düşünürsem diye çok korkuyorum. Belirtilerini okudum ve onları kendime dayatiyorum lütfen yardımcı olun.
Tarih : 07.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhabalar, ben uzman klinik psikolog Gizem Turgut. Anladığım kadarıyla okb ve anksiyete bozukluğu tedavisi görürkenki sıkıntılarınız tekrardan nüksetti ve tek başınıza baş etmekte zorlandığınız korkmanıza sebep olan düşünceleriniz var. Tekrardan nüks eden sıkıntılarınızı ele almak ve tek başınıza baş etmekte zorlandığınız düşüncelerinizi psikoterapilerde ele alıp yeniden işlemek size yararlı olacaktır. Dilerseniz profilimin yanındaki randevu al butonunu tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurup randevu alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileği ile.. Saygılarımla..

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi