İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Son zamanlarda kötü şeyler üst üste geldi

Son zamanlara kötü şeyler üst üste geldi. Yani bu durumlar benim zeka mı etkilemiş olabilir mi bir şeyleri okuduğumda anlamadığımı hissediyorum. Neden acaba zekam mı geriledi ne yapmalıyım?
Tarih : 27.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, yaşadıklarınızın ne olduğunu ve boyutunu bilmemekle birlikte bizi hayatta karamsarlığa iten şeylerin olayları değerlendirme şeklimiz olduğunu bilmelisiniz. Olayların zekanıza herhangi bir etkisi olabileceğini düşünmüyorum, ancak dikkat dağınıklığı, odaklanamama, kafanızı toplayamama gibi durumlara sebep olabilir. Bunların geçici durumlar olduğunu bilip işe düşünce kalıplarını değiştirerek başlamak lazım. Görüşmek üzere.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi